fonobi shape-1

Fonobi, telefon tamiri konusunda uzmanlaşmış bir servis olarak, yıllardır müşterilerimize güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktayız. Teknolojiye olan tutkumuzla, arızalı cihazlarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

iPhone Nand Flash Hafıza Yükseltme

iPhone Nand Flash Hafıza Yükseltme

Günümüzde akıllı telefonlar, her geçen gün artan veri ihtiyaçlarına cevap vermek için gelişen teknolojilere sahip. Bu ihtiyaçlar, fotoğraf ve video çekimleri, uygulama indirmeleri, müzik ve diğer veri türlerinin artan miktarlarından kaynaklanmaktadır. iPhone kullanıcıları da daha fazla depolama kapasitesine ihtiyaç duyduklarında, cihazlarının performansını ve kullanımını sürdürülebilir kılmak için NAND flash hafıza yükseltme seçeneklerini değerlendirebilirler. Bu makalede, iPhone´larda NAND flash hafıza yükseltmenin ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini ele alacağız.

iPhone´larda Hafıza Yükseltmenin Önemi

iPhone´lar, farklı modellerde farklı depolama kapasiteleri sunar, ancak kullanıcı ihtiyaçları zaman içinde artabilir. Büyük dosyalar, yüksek çözünürlüklü medya ve veri yoğun uygulamalar, cihazın depolama alanını hızla doldurabilir. Bu noktada, kullanıcılar cihazlarının performansını ve kullanılabilirliğini sürdürebilmek için hafıza yükseltme seçeneklerini değerlendirmeye başlarlar.

iPhone´larda Hafıza Yükseltme Hangi Modelleri Destekleniyor ? 

bilgi kaybı yaşanmadan orijinal hafıza entegresi ile değişimini yapıyoruz. 16 Gb. hafıza kapasiteli cihazların büyük çoğunluğunu sistem kendi kullanması nedeni ile siz apple kullanıcılarına fazla bir alan kalmamaktadır, aşağıda vermiş olduğumuz fiyat listesinde size uygun kapasiteyi seçerek servisimizde yükseltim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En uygun ve kaliteli iphone hafıza değişimi fiyatı servisimizde bulunmaktadır.

iPhone X, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone SE 2020,iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro iPhone, 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro modellerini desteklemektedir.

iPhone Hafıza Yükseltme Zararlı mı?

iphone hafıza yükseltme işleminde kullanılan parçalar ve yapılan işçilik konusunda uzman teknisynleri müdahale etmesi sayesinde sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve telefona hiç bir zarar verilmeden depolama alanı yükseltilmektedir. Bu işlemi servisimizde hafızası bozulan telefonlarada sürekli yapıldığı için güvenle yapabilirsiniz. 
Hafıza yükseltme işlemi anakarta müdahale edilerek yapılan bir tamir olduğu için  alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde hiç bir zararı yoktur. 
Fakat tecrübesiz kişiler ve firmalar tarafından yapılan hafıza yükseltme işlemi sonrasında telefonda bir çok hataya sebep olarak geri dönülemeyecek zarar verilebilmektedir.

Sizde Hemen Telefonunuzun hafıza yükseltmek için ; Hafıza Yükselt

Yorumlar

  • Ömer Erer
    Ömer Erer

    çok hızlı ve başarılı bir ekip gerçekten

Yorum Yap

ONARIM İŞLEMLERİ

Süreç Nasıl İşler?

Fiyatları öğren

01. Fiyatları öğren

Şeffaf politikamız sayesinde cihazımı tamir et sayfamızdan cihazınızın onarım fiyatları hakkında ön bilgiye sahip olun.

Formu doldur

02. Formu doldur

Teknik destek servis formu sayfamızdan gerekli bilgileri doldurun. Söz veriyoruz 2 dakikadan fazla sürmeyecek.

Paket & Kargo

03. Paket & Kargo

Cihazının güvenle taşınacağı şekilde paketlemesini yap. (bknz: Cihaz paketleme) Servis form kodunu yazmayı unutma.

Ödeme & Teslimat

04. Ödeme & Teslimat

Süreç boyunca cihazın durumunu öğrenebilir, ve teknisyenlere soru sorabilirsin. tüm bilgilendirmeler burada olacak.